Molwex ILabeling 2

Molwex Yazıcılar ve Etiketleri için özel geliştirilen Etiket Tasarım ve Baskı Alma programı Ilabeling 2 versiyonunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Önceden tanımlanmış etiketleri baskıya hazır formatları sayısız etiket türünü tek mouse haraketiyle tasarıma ekler ve hemen etiket hazırlanmasını sağlar. Etiketin görünümü, tipi metnin boyutları grafikleri ve barkodu üzerinde tam bir kontrol sağlar. Nesneler istenen yere konumlandırılabilir. Zekice yerleştirilmiş dialoglar herşeyi basitleştirirken endüstriyel sembol kütüphanesi özel veri giriş formları gibi sayısız olanaklar sunar.

Grafoplast Simplo X

Grafoplast Evomax Yazıcılar ve Etiketleri için özel geliştirilen Etiket Tasarım ve Baskı Alma programı Grafoplast Simplo X indirmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Bir windows programı kullandıysanız, Grafoplast Simplo X ile profesyonel etiketler tasarlamaya hazırsınız demektir. Basit birkaç mouse hareketiyle barkodları, yazı ve grafikleri istediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz. İçerisindeki önceden tanımlı hazır etiket şablonları ile etiketlemeye hemen başlayın.

Revo Uninstaller

iLabeling programını kaldırırken sorun yaşıyorsanız Revo Uninstaller ile kaldırmayı deneyebilirsiniz.

Revo Uninstaller, birçok temizleme aracını da içeren ücretsiz bir program kaldırma aracıdır.

İçerdiği Araçlar:

  • Başlangıç Yönetici
  • Windows Araçları Yöneticisi
  • Gereksiz Dosya Temizleyici
  • Tarayıcı Geçmiş Temizleyici
  • Office Geçmiş Temizleyici
  • Geri Dönüşümsüz Silici